A850-980nm/1625/1060/1600nm-polarisering-ufølsom optisk høy effekt 4 Port/3 Port Rf Uhf Waveguide Sirkulator teori opplæringen

A850-980nm/1625/1060/1600nm-polarisering-ufølsom optisk høy effekt 4 Port/3 Port Rf Uhf Waveguide Sirkulator teori opplæringen

Beskrivelse 1625nm polarisering-ufølsom optisk Sirkulator funksjoner • lav innsetting tap • High returnere tap • bredbånd høy isolasjon

Function

Beskrivelse
1625nm polarisering-ufølsom optisk Sirkulator
Funksjoner
• Lav innsetting tap
• Høy avkastning tap
• Bredbånd høy isolasjon
• Kompakt In-Line pakke
• Høy stabilitet og pålitelighet
• Epoxy gratis optiske banen
Programmer
Fiber optisk instrumenter
• T Areaa nettverk
• / Slipp bølgelengde
• Spredning kompensasjon
• Bi-Direcation kommunikasjon

Spesifikasjoner

Parameteren

Enhet

Spesifikasjon

Opererer bølgelengdeområde

NM

1625±20

Innsetting tap (Port 1 til Port 2)

dB

≤1.5

Innsetting tap (Port 2 til 3-Port)

dB

≤1.5

PDL (Port 1 til Port 2)

dB

≤0.15

PDL (Port 2 til 3-Port)

dB

≤0.15

Minimum isolasjon

dB

≥32

DIR

dB

≥50

Returnere tap

dB

≥50

PMD

PS

andlt, 0.1

Koblingstype

/

FC/APC

Makt levere

mW

300

Fiber Type

/

SMF-28e

Driftstemperatur

40-+85

Lagringstemperatur

40-+85

Dimensjon

mm

¢5.5 x50

* Over spesifikasjoner er for enheten med FC/APC kontakter.

Bestillingsinformasjon

PMOC

Bølgelengde

Pigtail stil

Fiber lengde

Inn/ut-kontakt

3 port = 1 * 2

1625 = 1625nm

1 = 250um nakne fiber
2 = 400um Fiber
3 = 900um løs badekar
S = angi

1 = 1 m
2 = 2 m
S = spesielle

0 = ingen
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/SPC
4 = SC/PC
5 M
6 = LC
S = spesielle

PDF
1625nm polarisering-ufølsom optisk Sirkulator

Spesifikasjoner

Parameteren

3Port

Operatingwavelength(NM)

1550~1650

Isolation@1550nmat23℃(DB)

≥40

Isolation@1650nmat23℃(DB)

≥32

InsertionLoss@1550nmat23℃(dB)

≤0.8

InsertionLoss@1650nmat23℃(dB)

≤1.1

TDL(DB)

≤0.25

PDL(DB)

≤0.2

Returnloss(DB)

≥50

CrossTalk(dB)

≥60

PMD(PS)

≤0.1

Powerhandling(MW)

≤500

TensileLoad(N)

5

FiberType

SMF-28eForallports

Operatingtemperature(℃)

-5 ~ 70

Storagetemperature(℃)

-40 ~ +85

Dimensions(mm)

dia5.5x50

* Specificationsarefordevicewithoutconnectors.

* Fordeviceswithconnector, ILwillbe0.3dBhigher, andRLwillbe5dBlower.

OrderingInformation

PIOC

Bølgelengde

PigtailStyle

FiberLength

I / OutConnector


3Port = 1 * 2

1600 = 1550 ~ 1650nm

1 = 250umBarefiber

2 = 400umFiber

3 = 900umLooseTub

S = angi

1 = 1 m

2 = 2 m

S = spesielle

0 = ingen

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/SPC

4 = SC/PC

5 M

6 = LC

S = spesielle





Sopofiber'1060nmpolarizationinsensitiveopticalcirculatorutilizesproprietarydesignsandmetalbondingmicroopticspackaging.

Itprovideslowinsertionloss, broadbandhighisolation, lowPDL, excellenttemperaturestabilityandopticalpathepoxyfree.

Itcanbeusedforwavelengthadd/slipp, dispersioncompensationandEDFAapplication.

Alle productsareTelcordiaqualificationtested.

Funksjoner:

1. LowInsertionLoss

2. LowPDL

3.CompactIn-LinePackage

4. HighStabilityandReliability

5.epoxy-FreeOpticalPath

6. Lowcost

Applikasjoner:

1. OpticalFiberAmplifiers

2. PumpLaserSource

3. FiberOpticSensor

4. TestandMeasurement

5. instrumentering

PerformanceSpecifications

Parameteren

Spesifikasjon

OperatingWavelength

1055~1065

TipicalIsolation(dB)

25

MinimumIsolation(dB)

20

TypicalInsertionLoss(dB)

1.8

MaximumInsertionLoss(dB)

2.2

ReturnLoss(dB)

50

CrossTalk(dB)

45

PDL(DB)

0.2

OperatingTemperature ()

0to + 50

StorageTemperature ()

-40to + 85

FiberType

CorningHI1060Fiber

PackageDimension(LxWxH)(mm)

L34xW8.4xH8.4

PowerHandling(mW)

300

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationsarefordevicewithoutconnector.

OrderingInformation

PIOC

X

XX

X

X

X

XX


Port

Bølgelengde

PigtailType

FiberLength

FiberType

I / outConnector

3 = 3Port

10 = 1060nm

1 = BareFiber

2 = 900umLosseTube

1 = 0,25 m

2 = 0,5 m

3 = 1,0 m

S = CustomerLength

1 = HI1060fiber

0 = ingen

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 M

6 = LC

S = spesielle

Sopofiber'2x2BAOpticalSwitchisfamousforitshighperformance, lowinsertionlossandcompactdimension.

ItisanidealComponentforOADM, OXC, systemmonitorandprotection. Withcompactpackage,

itcanbeeasytointegrateintoahighdensityopticalcommunicationsystem.

Funksjoner

LowInsertionLoss

WideWavelengthRange

LowCrosstalk

HighStability, HighReliability

Epoxy-freeonOpticalPath

LatchingandNon-låsingen

Programmet

MetropolitanAreaNetwork

Componenttesting

SystemMonitor

ConfigurableOADM

Ytelse

Parametere


FY - 2 × 2BA

WavelengthRange

NM

1260~1650

OperatingWavelength

NM

1310/1550

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max: 1.0

ReturnLoss

dB

≥50

Crosstalk

dB

≥60

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Repeterbarhet

dB

≤±0.02

Strømforsyning

v

3.0or5.0

Levetid

ganger

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Vekt

g

25

Dimensjon

mm

(L) 55 × (W) 30 × (H) 12,8 (±0.1 ~ 0.2 mm) customizationisavailable.

Elektrisk

Spesifikasjoner

Spenning

Gjeldende

Motstand

5VLatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5VNon-låsingen

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3VNon-låsingen

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

Modus

Bølgelengde

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Kontakt

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

13/15=1310/1550

X:Andre

3 = 3V

5 = 5V

L = låsingen

N = ikke-låsingen

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = andre

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2.0 mm

X = andre

05 = 0,5 m

10 = 1,0 m

15 = 1.5 m

X = andre

OO = ingen

FP = FC/PC

FA = FC/APC

SP = SC/PC

SA = SC/APC

STP = M/PC

STA = M/APC

LP = LC/PC

LA = LC/APC

X: andre

4 porters polarisering ufølsom optisk Sirkulator
Funksjoner
• Lav innsetting tap
• Bredbånd høy isolasjon
• Lav PDL
• Kompakt In-Line pakke
• Høy stabilitet og pålitelighet
• Epoxy-gratis på optisk bane
Programmer
• Optisk forsterker
• Metroområde nettverk
• / Slipp bølgelengde
• Spredning kompensasjon
• Bi-Direcation kommunikasjon

Ytelsesspesifikasjoner

Parameteren

P klasse

Konfigurasjon

Port 1 til 2-Port til Port 3

Operasjonen bølgelengde (nm)

1310±30 eller 1550±30

Isolasjon (dB)

Typisk

1.0

Maksimalt

1.2

Typisk isolasjon (dB)

≥50

Minimum isolasjon (dB)

≥30

Cross-Talk (dB)

≥50

Polarisasjon avhengige tap (dB)

0.2

Polarisasjon modus dispersjon

0.1

Returnere Loss(dB)

≥50

Håndtering (mW)

500

Opterating temperatur (℃)

-10~+75

Lagringstemperatur (℃)

-40~+85

Pakken dimensjon (mm)

Φ5.5xL50 (L72 for 900um løs tube)

Spesifikasjonene kan endres uten varsel.

Over spesifikasjonen er for enheten uten kontakt.

Bestillingsinformasjon

PIOC

X

XX

X

X

X

XX

Port

Wavlength

Klasse

Fiber Type

Fiber lengde

Inn/ut-kontakt

4 = 4 port

13 = 1310nm
15 = 1550nm

P = P klasse

1 = bare fiber
2 = 900um
løs rør

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = ingen
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 M
6 = LC
S = angi

PDF
4 porters polarisering ufølsom optisk Sirkulator

Beskrivelse
polarisasjon ufølsom optisk Sirkulator benytter rettighetsbeskyttede designarbeider og metall liming mikro optikk emballasje. Det gir lav innsetting tap, bredbånd høy isolasjon, lav PDL, god temperatur stabilitet og optisk bane epoxy gratis. Den kan brukes for bølgelengde/slipp, spredning kompensasjon og EDFA programmet.

Ytelsesspesifikasjoner

Parameteren

P klasse

Konfigurasjon

Port 1 til 2-Port til Port 3

Operasjonen bølgelengde (nm)

1310±30 eller 1550±30 eller 1585±30

Isolasjon (dB)

Typisk

0.6

Maksimalt

0.8

Typisk isolasjon (dB)

≥50

Minimum isolasjon (dB)

≥40

Cross-Talk (dB)

≥50

Polarisasjon avhengige tap (dB)

andlt, 0,15

Polarisasjon modus dispersjon

andlt, 0.1

Returnere Loss(dB)

≥50

Håndtering (mW)

500

Opterating temperatur (℃)

-10~+75

Pakken dimensjon (mm)

Φ5.5xL50 eller Φ5.5xL63

Spesifikasjonene kan endres uten varsel.

Over spesifikasjonen er for enheten uten kontakt.

Bestillingsinformasjon

PIOC

X

XX

X

X

X

XX

Port

Wavlength

Klasse

Fiber Type

Fiber lengde

Inn/ut-kontakt

3 = 3 port

13 = 1310nm
15 = 1550nm
16 = 1585nm

P = P klasse

1 = bare fiber
2 = 900um
løs rør

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = ingen
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 M
6 = LC
S = angi

PDF
3 port polarisering ufølsom optisk Sirkulator

3 port Candamp; L Band polarisering ufølsom optiske Circulato

Ytelsesspesifikasjoner

Parameteren

P klasse

Konfigurasjon

Port 1 til 2-Port til Port 3

Operasjonen bølgelengde (nm)

1525 til 1610

Isolasjon (dB)

Typisk

0.8

Maksimalt

1.0

Typisk isolasjon (dB)

50

Minimum isolasjon (dB)

35

Cross-Talk (dB)

≥50

Polarisasjon avhengige tap (dB)

andlt; 0,2

Polarisasjon modus dispersjon

andlt, 0.1

Returnere Loss(dB)

≥50

Håndtering (mW)

500

Opterating temperatur (℃)

-5~+75

Lagringstemperatur (℃)

-40~+85

Pakken dimensjon (mm)

Φ5.5xL50 orΦ5.5xL63

Spesifikasjonene kan endres uten varsel.

Over spesifikasjonen er for enheten uten kontakt.

Bestillingsinformasjon

PIOC

X

XX

X

X

X

XX

Port

Wavlength

Klasse

Fiber Type

Fiber lengde

Inn/ut-kontakt

3 = 3 port

CL = C + L Band 1525 ~ 1610nm

P = P klasse

1 = bare fiber
2 = 900um
løs rør

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = ingen
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 M
6 = LC
S = angi

PDF
3 port Candamp; L Band polarisering ufølsom optisk Sirkulator

Leveraging på bred erfaring og ekspertise, SOPO er kjent som en av de største produsentene av a850-980nm/1625/1060/1600nm-polarisering-ufølsom optisk høy effekt 4 port/3 port rf uhf waveguide Sirkulator teori opplæringen for høy kvalitet og lav pris produkter og utmerket service. Vær fri til å kjøpe billige produkter laget i Kina fra vår fabrikk.

Hot Tags: A850-980nm/1625/1060/1600nm-polarisering-ufølsom optisk høy effekt 4 port/3 port rf uhf waveguide Sirkulator teori opplæringen produsenter, fabrikken, laget i Kina, kvalitet, lav pris, billig
Beslektede produkter
Kontakt oss
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adresse: JinDiDa Industri Zone, Langkou Industri Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-post: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop